Szűrő Keresés mentése
  • Hirdetések

    Hirdetések az oldalon: 50 / 20

  • 15 Ft

    Pénzt kölcsönöket nyújtunk az egyéneknek, a szegényeknek vagy bárkinek, akiknek különleges hitelre van szükségük az életük újjáépítésére. Olyan kölcsönt keres, amely újraindíthatja tevékenységét vagy egy projekt megvalósítását, vagy lakást vásárolhat, de banki tevékenységet tiltott be, vagy a bankot elutasították. Egyéni vagyok, és kölcsönöket nyújtok, amelyek 3 000 és 1 500 000 euró között vannak, mindazoknak, akik képesek megfelelni a feltételeknek. e-mail: margrethavanreenen@gmail.com

  • Feladatok: - Éves, illetve szükség esetén negyedéves környezetvédelmi bevallások, adatszolgáltatások elkészítése a környezetvédelmi hatóság(ok) felé (hulladékgazdálkodás, levegőtisztaság-védelem, vízminőség védelem, stb.) - A működés során szükségessé váló környezetvédelmi mérések megszervezése, ütemezése, lebonyolítása - Az időközben lejáró környezetvédelmi engedélyek meghosszabbíttatása, engedélymódosítási kérelmek elkészítése (környezetvédelmi felülvizsgálatok elvégzése) - Árajánlat, munkanapló készítés, feladatok kiosztása - Tárgyalásokra, megbeszélésekre szakmai anyagok összeállításához szükséges dokumentumok biztosítása - A parkfenntartási részlegvezető feladatainak ellátása, a gazdaságos működtetés biztosítása Elvárások: - a munkakör betöltéséhez szükséges jogosultsággal (diploma) való rendelkezés Munkavégzés helye: 1113 Budapest, Hamzsabégi út 60; Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, KÖRNYEZETVÉDELMI MEGBÍZOTT jeligével az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen lehet.

  • 250.000 Ft

    Traktorost alkalmazok növénytermesztési munkára Debrecenhez közeli telephelyen (10 km-re Debrecentől). Érvényes Jogosítvány, papírok, stb. kötelező! Ár: megegyezés, tudás szerint 200000-250000 Ft/hó. Tel:  +36 30 3391428  +36 30 9156995

  • 10 Ft

    Helló, készen áll, hogy keresni, emelje fel a tevékenységeket vagy a projekt, vagy vásárolni egy lakást, de akkor tilos banki vagy a fájl elutasította a bank. Egyéni vagyok, hogy a feltételeket tiszteletben tartó személyek számára 30 000 Ft és 90.000.000 Ft közötti kölcsönöket nyújtok. Nem vagyok bank, és nem kell sok dokumentumot megbízni benned, de tisztességes, becsületes, bölcs és megbízható embernek kell lenned. Kölcsönöket nyújtok az egész Európában és világszerte élo emberek számára (Ausztrália, Franciaország, Belgium, Kanada, Svájc, Románia, Olaszország, Spanyolország, Portugália, Magyarország ...). Kamatemelésem évente 2%, ha egyéb okok miatt pénzre van szüksége, ne habozzon kapcsolatba lépni velem. Az ügyfeleket a kérelem beérkezésétol számítva legfeljebb 3 napig tudom kielégíteni. Ha érdekel, kérjük, lépjen velem kapcsolatba további információért. e-mail cím: suzane.finance@hotmail.com

  • 800.000 Ft

    Jó estét Úr és Asszony Szeretnék adományozni az én 800.000 Ft pénzemet egy szegény embernek vagy családnak, amely az ÖRDÖNNÉBEN nő. Szenvedek az agyrákban, ami végül beteg, az orvosom csak tájékoztatott arról, hogy napjaimat számolják minden nap romló egészségem miatt. Már nem élhetek tovább ezen a földön. Több mint 4 éve van ez a betegség. Már elvesztettem a szüleimet és a férjemet autóbalesetben, és nincsenek gyermekem az életemben. Szeretnék egy 800 000 Ft-os adományt adni, amelyet a számlámhoz a banknál kell elhelyeznem, és nem akarom elhagyni a banknál. Kerestem valakit, aki őszinte és szívemből adta neki a pénzem ajándékát, hogy jól használhassa ezt az összeget. Tehát ha valaki 800 000 Ft adományt szeretne kapni, akkor e-mailben kapcsolatba léphet velem, hogy több oka van az adományomnak. Itt van az e-mail címem: joanafouet@gmail.com E-mail: joanafouet@gmail.com Kérjük, lépjen velem kapcsolatba gyorsan, mert a napjaim számozottak.

  • 1.000 Ft

    2 fő mezőgazdasági gépkezelőt keresek azonnali munkakezdéssel, hosszútávra (növénytermesztő, állattenyésztő egyéni vállalkozás), a munkavégzés helye Csökmő településhez 1 km-re lévő telepen van.

  • Keresés mentése